Hakkımızda

MY TURAN YAPI DEKORASYON

MY Turan Yapı Dekorasyon, özgün, estetik, yenilikçi ve fonksiyonel yaşam alanları tasarlamak ve bu tasarımları hayata geçirmek amacıyla 2018 yılında Mahmut Kayhan tarafından kurulmuştur.

MY Turan Yapı Dekorasyon, Danışmanlık, Tasarım, Proje ve Uygulama hizmetleri vermektedir. Bütün tasarım, proje ve uygulama süreçlerini konusunda uzman profesyonellerden oluşan ekibiyle yürütmektedir.

Pergola Tente Sistemleri, Kış Bahçesi Tasarımları, Katlanır, Sürme ve Motorlu Giyotin Cam Sistemleri, Anahtar Teslim Projeler, Lobi & Bekleme Salonu Tasarımları, Mağaza Tasarımları, Ofis Tasarımları, Ofis Bölme Sistemleri, Kafe Tasarımları, Bar Tasarımları, Restoran Tasarımları, Konut ( Ev / Villa ) Tasarımları, Mobilya Tasarımları, Tadilat Uygulamaları, Proje Danışmanlığı ve Mimari Görselleştirme Projeleri başlıca hizmet alanlarıdır.

Misyonumuz

Özgün, estetik, yenilikçi ve fonksiyonel yaşam alanlarının herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Mahmut Kayhan İç Mimarlık ailesi, tedarikçilerimiz ve çalışma ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Özgün, estetik, yenilikçi ve fonksiyonel yaşam alanları oluşturma yolunda akılcı, ilkeli ve sorumluluk sahibi yaklaşımımızla Mahmut Kayhan İç Mimarlık ailesi olarak alanımızda lider olmayı hedefliyoruz.

Copyright © 2020 www.myturanyapi.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Teknoloji’ye aittir. Yukarı Kaydır